Ürün Danışma Hattı
+90 (850) 500 25 78
Ürün ekle
Fiyat al
Gönder

Firmamız Hakkında

Şehir yaşamı içerisinde trafik, kirli hava, kargaşa ve strese maruz kalıyoruz... Herkesin doğa ile iç içe, sağlıklı gıdalarla beslenerek, zinde bir yaşam sürmesi gerektiğine inanıyoruz. Her gün doğaya gidemesek de ShiffaHome ile doğal bir yaşam sürmenin mümkün olduğunu biliyoruz.

ShiffaHome, en iyi hammaddeyi en doğal haliyle alıp, ileri teknolojiye sahip laboratuvarlarda test ediyor. Uzman kadrosuyla, yüksek hijyen koşullarında ve dünya standartlarında üretim yapıyor. Kaliteli bir yaşam için doğayı ve doğallığı hayatımızın içine katmamız gerektiği felsefesine dayanan ShiffaHome; tablet, kapsül, softjel, şurup, sıvı ekstrakt, doğal yağlar ve bitkisel çaylar üretiyor.

Gelişmiş Teknolojik Altyapı

Shiffa Home ürünleri, AR-GE ve ÜR-GE alanında faaliyet gösteren gelişmiş teknolojilere sahip laboratuvarlarda geliştirilmektedir.

GMP Belgeli Üretim Tesisi

Good Manufactoring Process koşullarına sahip üretim alanında, dünyanın en iyi bölgelerinden seçilen kaliteli hammaddelerden hazırlıyoruz.

Kalite Odaklı Yaklaşım

Kullanılan bitki ve bitki ekstrelerinde aflotoksin tayini ve mikrobiyolojik testler yapılır. Bitki ekstrelerinin HPLC ile etken madde miktarı tayini gerçekleştirilir.

Özenli Test Çalışmaları

Bir bitkinin yüze yakın türü bulunabilir. Bu nedenle ürünlerde doğru türü kullanmak adına bu bitki türleri Istanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Botanik Laboratuvarında teşhis edilmektedir.

Neden Shiffa Home Ürünleri?

Firmamız Ar-Ge merkezleri arasında Gıda takviyeleri sektöründe ilk hizmet veren markaların basında gelmektedir.
Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeli softjeller kullanılmaktadır.
Mevzuata uygun ürünler üreten Shiffahome, üretimin son aşamasına kadar tüm ürünlerin hazırlık süreçlerine dikkat etmektedir.
GDO ve zararlı maddeler içermez. İçerisinde kaliteli etken madde kullanılmaktadır.
Aksu Vital Kurumsal Logosu